3 lipca 2015

O nas

Wykrywanie wycieków, badania termowizyjne

ŹRÓDŁO CIEPŁA zajmuje się dziedzinami, które związane są z szeroko pojętą energochłonnością budynków oraz urządzeń. Pierwszą jest wykonywanie wykrywanie wycieków z instalacji wodnych centralnego ogrzewania oraz wody użytkowej. Nasze doświadczenie oraz wyposażenie w specjalistyczny sprzęt pozwala nam na dokładne oraz szybkie lokalizowanie wycieków. Dzięki temu nasi Klienci oszczędzają duże kwoty pieniędzy, które standardowo musieliby wydać na szukanie przecieków metodą prób i błędów.

Kolejna usługa to badania termowizyjne w budownictwie. Ekspertyzy wykonywane są za pomocą kamery o dużej czułości oraz rozdzielczości. Po każdym badaniu wykonywane są raporty zawierające dokładne opisy termogramów.

Nowoczesne systemy grzewcze oraz budownictwo niskoenergetyczne od lat są naszą pasją, zapoczątkowaną już podczas studiowania Inżynierii Środowiska, a od 10 lat z entuzjazmem codziennie realizowaną w praktyce. Daje to Państwu gwarancję profesjonalnej obsługi, zarówno w zakresie merytorycznym, jak praktycznym.

Doświadczenie w obsłudze Klientów i pełne zaangażowanie w realizację powierzonych nam projektów  pozwalają nam z optymizmem patrzeć w przyszłość.

Jesteśmy przekonani, że współpraca z nami przyniesie Państwu i naszej firmie obopólne korzyści.